Skardinimo darbai - kokybės, bei kainos garantija!

Apie mus


Mūsų įmonė Skardeka įsikūrusi Kretingos rajone. Ne vienus metus teikiame skardinimo paslaugas Palangoje, Klaipėdoje, bei Kretingoje. Savo kokybiškai atliktu darbu, esame sukaupę nemažą nuolatinių klientų bagažą, todėl mūsų įmonė auga su klientų poreikiais, nuolat diegiame ir atnaujiname technologijas su kuriomis dirbame.

Mūsų stogo danga atitinka aukščiausius reikalavimus, mūsų parduodami skardos lankstiniai gaminami vietoje automatinėmis staklėmis, taip pat dalis užsakoma. Iš vietoje gaminamos produkcijos galime pasiūlyti Classic stogo dangą, kuri šiuo metu rinkoje sparčiai skina laurus, patraukli, kokybės bei kainos santykiu. Taip pat gaminame valcuojtą stogo dangą. Mūsų įmonės parduodamos ir gaminamos skardos stogui kokybiškos ir tik iš patikimų žaliavų tiekėju.

Klasikinę skardą stogui verta rinktis dėl jos jos pranašumo lyginant su kitomis dangomis. Skardiniai stogai, atrodo moderniai, yra ilgaamžiški, atsparūs korozijai, lengvesni, todėl stogo dengimas vyksta greičiau. Pinigų atžvilgiu taip pat pasitarnauja stogo skardinimas, žaliavos "neplėšo kišenės".

Mūsų įmonėje taip pat gaminamos skardinės palangės. Galime pasiūlyti įvairaus tipo skardos tvorų ir kaminų įdėklų. Be kita ko atliekamas stogo dengimas, remontas, tvorų montavimas, bei kamino skardinimas nuo pagaminimo iki sumontavimo. 

Detalų paslaugų paketą rasite paspaudę Paslaugos

Nuolat diegiame naujas technologijas

Dirbame su šiomis skardos lankstymo staklėmis patenkinti jūsų augantiems poreikiams.

Dirbame su Schröder  vokiškomis automatinėmis skardos lenkimo staklėmis. Galime pagaminti gaminius iki 3,2metro ilgio. Iki 1,5mm storio skardos.

Taip pat dirbame su  vokiškomis Schröder automatinėmis skardos kirpimo staklėmis, galimas kirpimo ilgis 3,2m, storis 1,5mm.

Staklės classic ir valcuojamu stogo dangu gamybai. Pagal jusu pageidaujamą ilgį bei plotį.